Banakier

More Details

Përzierje e përsosur e:

  • luleshtrydhe,
  • vanilje dhe çokollatë,
  • gjalpë dhe
  • vezët
  • miell dhe
  • qumësht

Vlerësimet e klientëve

Lini një vlerësim