Era spanjolle

More Details

  • Çokollatë e shkrirë e bardhë,
  • krem vanilje dhe
  • arra te shtypura,
  • bajame dhe lajthi si dhe lëvore të bardhë veze të thatë.

Vlerësimet e klientëve

Lini një vlerësim